שליח עד הבית חינם - בקניה מעל 299₪

טיפים וטרנדים

טרנד הקטיקולה

היי נייליסטות!
אזור הציפורניים המוכר והמדובר ביותר – הקוטיקולה, הוא העור הקרוב ביותר שמקיף את הציפורן ומטרתו להגן עליה. הפופולריות של הקוטיקולה הודות לויכוח הנפוץ – האם להסיר או לא להסיר את הקוטיקולה בזמן המניקור?
אבל הפעם נייליסטות, אנחנו לא הולכות לדבר על הקוטיקולה בהקשר הבריאותי שלה, אלא דווקא בהקשר להצטרפותה לשורת הטרנדים באומנות הציפורניים לשנת 2018.
כמו בתחומי האופנה, השיער והאיפור, גם את הטרנדים בעולם הציפורניים, אנו שואבים בעיקר מתצוגות האופנה של המעצבים המובילים ביותר בעולם המציגים בשבועות האופנה הבינלאומיים. השנה עלו על המסלולים מגוון גדול של טרנדים, שאת חלקם כבר סקרתי בבלוג כמו טרנד האיליינר, טרנד הפרחים על הציפורניים ועוד נוספים אחרים. בפוסט הנוכחי אני רוצה לדבר על טרנד חדש-חדש הוא טרנד הקוטיקולה!

טרנד ציפורני הקטיקולה

את אחד מביטויי הטרנד ניתן היה לראות בתצוגה של מותג האופנה הניו-יורקי Club Monaco לאביב-קיץ 2018, בה עלו הדוגמניות עם ציפורניים בגוון ניוד לבנבן ותיחום שחור של שולי הקטיקולה. מדובר במראה מינימליסטי אך עם אמירה ובעיטה במוסכמות – הרי שכולנו רגילים לראות את הפרנץ’ בצד ההפוך.

Club Monaco S/S 2018 | Nail Trends Spring 2018
Club Monaco S/S 2018 | Nail Trends Spring 2018

הייתי חייבת לשחזר את המראה המיוחד, וליצירתו השתמשתי במכחול דק וארוך, איתו תחמתי את שולי הקטיקולה עם לק שחור.

שולי קטיקולה בשחור משבוע האופנה בניו יורק לאביב-קיץ 2018
טרנד שולי הקוטיקולות בהשראת CND for Club Monaco ss2018

גם בתצוגה של ג’רמי סקוט, אמנית הציפורניים המדליקה Miss Pop Nails בחרה לקשט את הקוטיקולה והאצבעות בנצנצים, ולהשאיר את שטח הציפורן בצבע אחיד.

Jeremy Scott SS 2018 Nail Trends
Jeremy Scott SS 2018 Nail Trends

את ראשיתו של טרנד הקוטיקולה המנצנצת, ראינו כבר בשנה שעברה בתצוגה של בית האופנה Rodarte, בהן נצפו הדוגמניות עם לק בצבע ורוד בהיר ועל הקוטיקולה נצנצים כסופים.

Spring 2017 Rodarte show
Spring 2017 Rodarte show

ביטוי נוסף ואף נועז יותר לטרנד הקוטיקולות נצפה בשבוע האופנה בניו יורק השנה, בתצוגה של מארק ג’ייקובס לאביב-קיץ 2018. אמנית הציפורניים Jin Soon Choi והצוות שלה צבעו את ציפורני הדוגמניות באופן שאינו מושלם, כך שהתחילו את מריחת הלק, מספר מילימטרים אחרי הקטיקולה! כן, כן, בדיוק כמו שקראת – מראה ציפורניים שנראה כאילו הרבה זמן לא ביקרת את המניקוריסטית שלך!
בעוד שרובינו מפצירות במניקוריסטית שלנו להתחיל את הלק כמה שצמוד וקרוב יותר לקוטיקולה ומוטרדות לאחר מספר ימים כשרווח צמיחת הציפורן נחשף, מארק ג’ייקובס מתכנן לנו שנה הרבה יותר רגועה עם מרווח זמן גדול יותר בין פגישה לפגישה עם המניקוריסטית שלך.

The nail look at the Marc Jacobs Spring 2018 show
The nail look at the Marc Jacobs Spring 2018 show

הקוטיקולה אם כן, עוברת השנה לתחילת הבמה – בין אם בהדגשתה בצבעים כהים ונועזים או חשיפתה באמצעות רווחים. אני מאמינה שהטרנד יהיה קצת יותר קשה לעיכול או ליישום עבור חלקינו ובהשוואה לטרנדים אחרים, אך אני חוזה שהוא הולך להישאר ואף להתפתח בשנים הקרובות, אז נשאר לנו רק לחכות ולצפות….

גולדי פורמן

גולדי פורמן, נייל-ארטיסטית ובעלת בלוג מוביל לאומנות ציפורניים, המנגיש לכל חובבות הז’אנר באופן קל ופשוט כיצד להשיג מראה ציפורנים מקורי ומיוחד.

הצטרפי עכשיו לקהילת הנייליסטיות של גולדניילס וקבלי עדכונים על סרטוני הדרכה חדשים, הנחות והמון דברים שווים!