עיצוב ציפורניים במדפסת הציפורניים של iNail
אומנות ציפורניים, סקירה

ציפורניים דיגיטליות: הכירי את מדפסת הציפורניים הדיגיטלית של iNAIL

אם לפני מספר שנים היו אומרים לי, שבקרוב אוכל להדפיס על הציפורניים שלי כל עיצוב, כל תמונה ואפילו את תמונות הסלפי הנבחרות שלי – לא הייתי מאמינה! אבל עם התקדמות הטכנולוגיה והדרישה ההולכת וגוברת לחידושים והמצאות בעולם הציפורניים, זהו אינו חלום!
לפני מספר חודשים נחתה בישראל מדפסת ציפורניים אינטגרלית של חברת iNAIL, המאפשרת הדפסה ישירות על הציפורן, של כל עיצוב שתבחרי.

המדפסת שאבחן בפוסט זה, אינה הראשונה בעולם וכבר בשנת 2000 יצאו לשוק העולמי מספר מדפסות שהתיימרו לתת תוצאות מדוייקות של הדפסה באיכות גבוהה ולהיות נוחות לשימוש ההמון. עם זאת, כניסתן לשוק דאז לא עוררה הרבה עניין והתלהבות ולכן הן נעלמו. אך החזון לא נמוג ונראה כי בשנת 2017 ישנן מדפסות ציפורניים המסוגלות לתת תוצאות משופרות יותר – מבחינת מהירות, נוחות המשתמשת והחשוב ביותר – איכות ההדפסה על הציפורן.

הכירי את מדפסת הציפורניים של המותג iNail, המיובאת ומשווקת באופן בלעדי בארץ ע"י חברת iBEAUTY, שמבטיחה ללקוחותיה הדפסה איכותית מתוך מגוון של אלפי עיצובים ובמהירות של 8 שניות לציפורן!

מדפסת ציפורניים iNail

מדפסת הציפורניים של iNail

איך זה עובד?
המדפסת מדפיסה ישירות על הציפורן בעזרת ראש דיו. כן, ראש דיו בדיוק כמו במדפסת הביתית שלך. עם זאת, בשונה מהמדפסת הביתית שלנו, חשוב להקפיד על מספר שלבים בטרם נשלח את העיצוב להדפסה.
1. מרחי שתי שכבות של לק לבן.
למה דווקא לק לבן? חשבי על מדפסת הציפורניים בדיוק כמו על המדפסת הביתית שלך – כל צבע שתרצי להדפיס ייראה בבירור רק על רקע לבן.
2. מרחי שכבה של מייבש לק איכותי והמתיני לייבוש מלא.
3. מרחי שכבת חומר מקשר מיוחד, שמגיע יחד עם המדפסת והוא שיהווה בסיס להדפסה ויבטיח שהעיצוב יעבור אל הציפורן באופן תקין. המתיני כדקה עד לייבוש החומר.
4. עטפי את צידי הציפורן במגני סיליקון, שמטרתם למנוע הכתמה של הדפסת הדיו על העור שלנו, שתאמיני או לא, הוא ממש קשה להסרה!

מגני ציפורניים למדפסת הציפורניים

הקפידי לשים את מגני הציפורניים לפני השימוש במדפסת הציפורניים

אגב, ממש לא מומלץ להדפיס על ציפורן ערומה לגמרי – ייקח לכן המון זמן להוריד את הדיו עם אציטון (תאמינו לי! מניסיון..).
5. בחרי עיצוב אהוב מתוך אלפי העיצובים הקיימים במערכת, או לחילופין העבירי למדפסת עיצוב מקורי או תמונה רצויה.
6. הכניסי את האצבע למקום המיועד לה במדפסת, לחצי אישור להדפסה ותוך 8 שניות הציפורן מוכנה!

הדפסת עיצוב טווס עם מדפסת הציפורניים של iNail

הדפסת עיצוב טווס עם מדפסת הציפורניים של iNail

7. סיימי במריחת מייבש לק רגיל או טופ ג'ל וייבשי במכונה.

חוות דעת
למי זה מתאים?
המדפסת מתאימה לכל מי שרוצה חיים קלים וציפורניים מעוצבות. עלויות הרכישה או ההשכרה יחסית גבוהות (דמי השכרה חודשיים הם החל מ- 1000 ש"ח) ולכן היא פחות מתאימה לקהל הפרטי ומיועדת בעיקר לסלוני יופי ומכוני טיפוח שיכולים להרשות לעצמם הוצאה שכזו.
האם זה כלכלי עבור סלון יופי?
היות ועלות המדפסת אינה נמוכה, משווקי המדפסת ממליצים לגבות תשלום נוסף מהלקוחה שנע בין 5-10 ש"ח לציפורן, עבור השימוש במדפסת הציפורניים. בנוסף, אין להתעלם מהערך המוסף של סלון יופי שמחליט לשדרג את לקוחותיו ולהעניק להן חווית ציפורניים מיוחדת ויוצאת דופן.
מה לגבי האיכות?
איכות ההדפסה על הציפורן היא טובה והצבעים חדים. עם זאת, אל תצפי לגימור הזהה לגימור המתקבל מקישוט ציפורניים באמצעות לק, אלא גימור חלק המזכיר הדפסה של מדפסת לייזר, אך באיכות גבוהה. בנוסף, ההדפסה המהירה (8 שניות לציפורן) מהווה יתרון עצום עבור מכון יופי שמקבל לקוחות רבים ומאפשר מתן שירות מקסימלי במינימום זמן.
האם ההדפסה עמידה על הציפורן?
כפי שציינתי בהוראות השימוש במכונה, יש לכסות את העיצוב שהדפסנו בשכבת מייבש לק או טופ ג'ל. ההבטחה של ייצרני המדפסת היא עמידות רגילה לחלוטין, כשבוע ללק רגיל וכשלושה שבועות ללק ג'ל.

ציפורני טווס שיצרתי בעזרת מדפסת הציפורניים של iNail

ציפורני טווס שיצרתי בעזרת מדפסת הציפורניים של iNail

האם אני אאמץ את המדפסת לציפורניים שלי?
כנייליסטה וחובבת ציפורניים מושבעת, אני מאוד נהנית ממלאכת עיצוב הציפורניים והעיסוק בצבעי הלק והאביזרים המשלימים. בעיני כל הכיף והסיפוק הוא ביצירת עיצובי ציפורניים בעצמי. עם זאת, למדפסת יתרונות ויכולות על-אנושיות, כמו למשל עיצובים המורכבים מפרטים קטנטנים ותמונות פנים, שיד מיומנת ככל שתהיה, לא תוכל להשיג בעצמה. לגבי הגימור הדיגיטלי שמתקבל בהדפסה, זה כבר עניין של טעם והעדפה אישית.

לסיכום נייליסטות, מדפסת הציפורניים היא לחלוטין סוג של מהפכה אמיתית בעולם הציפורניים. כפי שהמחשבים והטלפונים שלנו נעשים חכמים יותר ויותר, שיטות העיצוב וקישוטי הציפורניים רק הולכות ומשתדרגות ומאפשרות לכל אחת ליצור ציפורניים מיוחדות שיגרפו מחמאות. תהיה השיטה לעיצוב הציפורניים שלכן אשר תהיה, הכי חשוב שתשמרו עליהן מטופחות, בריאות ומקושטות.

 

הפוסט הקודם הפוסט הבא

אולי תתעניינו גם בזה

X
X