טיפים למניקור

שגרת טיפוח ציפורניים // Nail Care Routine

נשים רבות תוהות כיצד כדאי לטפח את הידיים והציפורניים, במיוחד בחודשי החורף, בהם העור נוטה להתייבש ואף להיסדק, לא עלינו!
במטרה לאפשר לכן הצצה אל עולם הציפורניים, איגדתי במיוחד עבורכן מספר שלבי עבודה בסיסיים וכמה ממוצרי החובה שכדאי שיהיו לכל נייליסטה, על מנת לשמור על ציפורניים נקיות, בריאות ומטופחות.

nails Routine copy

קודם כל – חשוב להסיר שאריות לק ולכלוך מהציפורניים – תמיד עובדים על ציפורניים נקיות ויבשות לחלוטין.

 1. פצירה – אני מעדיפה שימוש בפצירת קריסטל, שאינה מפצלת את הציפורן, עוזרת בהשגת גימור ציפורן עדין וחלק וגם… נשארת איתנו לעולם!
  (הפצירה של בוקי סטייל מצוינת, מחירה המקורי בסופר-פארם כ-99 ₪, אך נמצאת לעיתים קרובות במבצע של 30 ₪ בלבד- כדאי!).
  Tip GoldN'ails
  כאשר את משייפת את הציפורן, הקפידי תמיד על שיוף לכיוון אחד, זה ימנע שבירה ופיצול של הציפורניים ויעניק לך את התוצאות הטובות ביותר.כיוון שיוף אחיד
 2. מסיר ודוחף קיוטיקלות– הקיוטיקל (או קיוטיקלות ברבים) שנקרא גם עור קרני בעברית, הוא העור העודף שגדל מסביב לציפורן. אחת לשבוע/שבועיים, מרחי סביב הקיוטיקלות מסיר קיוטיקלות ודחפי בעדינות את העור העודף באמצעות דוחף עור. זה יעניק לציפורניים שלך מראה מסודר, אסטטי ונקי.
  (אני משתמשת במסיר של חברת CND  המקצועית, אותו ניתן לרכוש בחנויות המתמחות או להזמין מחו"ל או במסיר קיוטיקלות של Sally Hansen, אותו ניתן לרכוש ברשתות הפארם השונות בארץ. למי שאינה מקצועית או מיומנת, רצוי להשתמש בדוחפי עור עשויי עץ אותם ניתן לרכוש תמורת שקלים בודדים בחנויות ביוטי קר, סקארה ועוד).Notice Heart GoldN'ailsשימי לב: רצוי שלא "להתעסק" עם הקיוטיקלות יתר על המידה ולהימנע מגזירה שלהן שלא באופן מקצועי, שכן זה עשוי לגרום להן לצמוח יתר על המידה.
  אבל אם כבר בחרת להסיר את הקיוטיקלות השתמשי במספרים המיועדות לכך ועשי זאת בעדינות רבה!
 3. טיפוח קיוטיקלות – מרחי ועסי את הקיוטיקלות בקרם או בשמן קיוטיקלות, שיעשיר אותן וישמור עליהן מטופחות.
  (קרם קיוטיקלות: החמאה של Burt's Bees היא המועדפת עליי! היא אינה נמכרת בארץ אך ניתן להזמין מחו"ל או לחילופין אפשר להשתמש גם בווזלין. שמן קיוטיקלות: אני ממליצה בחום על השמן של OPI – Avoplex).

  Burt's Bees copy
  Tip GoldN'ails רצוי לחזור על הפעולה הזו אחת ליום או יומיים, בהתאם למזג האוויר ומצב העור. אני אוהבת לעשות את זה אחת ליום.
  החמאה מרככת ומעדנת את הקיוטיקלות, מחדירה לחות ומונעת פיצול וסדקים של העור, במיוחד בחורף.

 4. קרם ידיים – לסיום, מרחי את הידיים והציפורניים בקרם ידיים עשיר ומלא לחות. זכרי שהציפורניים הן חלק מהיד וציפורניים מקושטות ויפות ככל שיהיו, לא יראו טוב על ידיים יבשות וסדוקות. לכן רצוי למרוח אותן בקרם עשיר מספר פעמים ביום, במיוחד בחודשי החורף.
  (יש המון קרמי ידיים טובים, באופן אישי אני ממליצה על קרם הידיים הקליל של OPI – AvoJuice ועל קרם הידיים העשיר בחמאת שיאה של L'occitane).
  קרמי ידיים

לסיום, זוכרות את תרשים המניקור? הינה הוא שוב פעם עבורכן – מומלץ לנעוץ את זה בפינטרסט או בגרסת הפרינט: להדפיס, לגזור ולשמור.

טיפוח הציפורן

שלכן, גולדי.

GoldN'ails Logo

הפוסט הקודם הפוסט הבא

אולי תתעניינו גם בזה

X
X