משלוח רשום חינם בקניה מעל 99 ₪

טיפים וטרנדים

2 מראות ציפורניים עם האדומים האייקונים של ESSIE

בעולם הציפורניים הצבעוני והעשיר, טרנדים משתנים כל הזמן בהתאם למגמות האופנה או לעונות השנה, אך ישנו צבע אחד שתמיד יהיה הכי נכון ואופנתי, הוא הצבע האדום!
לק אדום על הציפורניים נתפס מאז ומתמיד כנשי, עוצמתי וקלאסי עבור האישה שמטפחת את הציפורניים שלה. זו גם הסיבה שלצבע האדום ישנם מאות גוונים ותתי גוונים, שיאפשרו לכל אחת למצוא את הלק המתאים וההולם ביותר את גוון כפות ידייה.
במיוחד עבור חובבות הלקים האדומים, ג’יימס ריצ’רדסון דיוטי פרי ומותג הלקים הבינלאומי essie, השיקו מארז מיוחד המכיל את שלושת גווני האדום האייקונים: Russian Roulette, A list, Bordeaux ולק לבן אטום Blanc, בעלות של 23$ בלבד (80 ש”ח)!

כחובבת אתגרים בנפשי, חטפתי את המארז ולקחתי על עצמי את המשימה הבאה: לייצר עם שלושת האדומים האלמותיים, שתי מראות ציפורניים סופר-מגה-טרנדיים לשנת 2018! לשם כך בחרתי בטרנד הגיאומטרי, מהמובילים לעונת סתיו-חורף 2017/8 ואת טרנד הנקודות המתפזרות שיככב בעונות הקרובות. אז איך משיגים את המראות? בואו נתחיל לעבוד!

ריבועים על הציפורניים – הטרנד הגיאומטריריבועים אדומים על הציפורניים עם הלקים של ESSIE

איך תשיגי את המראה?

שלב 1 – מרחי 2 שכבות של לק לבן על הציפורניים.
(אני השתמשתי בלק לבן של Essie – Blanc).
שלב 2 – גזרי מספר רצועות של סלוטייפ דק. הניחי את הרצועות על הציפורן כך שתיצרי תחימה של 3 ריבועים. לחובבות האתגרים – תוכלו לבחור לשדרג את המראה באמצעות תחימת ריבועים ופסים דקים יותר (ראי ציפורניים באצבעות הקמיצה והאצבע בתמונה שלמעלה).
שלב 3 – מרחי את שטחי הריבועים שתחמת עם שלושת גווני האדום שבמארז. בחרי בצבע אחר עבור כל ריבוע.
(אני השתמשתי בלקים האדומים שבמארז המיוחד של אססי Essie – Russian Roulette, A list, Bordeaux).

ציפורניים גיאומטריות - שלבי עבודה של גולדניילס
ציפורניים גיאומטריות – שלב אחר שלב

שלב 4 – הסירי את הסלוטייפים בעדינות.
שלב 5 – המתיני מספר רגעים שצבעי הלק יתייבשו וסיימי במריחת מייבש לק איכותי.


נקודות מתפזרות – טרנד הנקודות

נקודות אדומות מתפזרות על הציפורניים
נקודות אדומות מתפזרות על הציפורניים

איך תשיגי את המראה?

שלב 1 – מרחי 2 שכבות של לק לבן על הציפורניים.
(אני השתמשתי בלק לבן של Essie – Blanc).
שלב 2 – טפטפי מספר טיפות לק בצבע בורדו על משטח פלסטיק ובעזרת מנקד בעל ראש בינוני, התחילי ליצור נקודות קטנות מהקצה החופשי של הציפורן כלפי מעלה. (מומלץ להתחיל עם מספר מועט של נקודות ולא להמשיך מעבר לחצי מהציפורן, בשלב זה).
(אני השתמשתי בבורדו של Essie –  Bordeaux).
שלב 3 – טפטפי מספר טיפות לק בצבע אדום דובדבן על משטח פלסטיק ובעזרת מנקד בעל ראש בינוני, הוסיפי נקודות נוספות, לצד וגם מעט מעל הנקודות שיצרת בשלב הקודם. (הקפידי לא לעבור את שני השליש החיצוניים של הציפורן, כלומר הימנעי מלהתקרב מידי לאזור העור שמסביב לציפורן).
(אני השתמשתי בלק אדום דובדבן של Essie – A list).

נקודות מתפזרות על הציפורניים - שלב אחר שלב
נקודות מתפזרות על הציפורניים – שלב אחר שלב

שלב 4 – טפטפי מספר טיפות לק בצבע אדום קלאסי על משטח פלסטיק ובעזרת מנקד בעל ראש בינוני, הוסיפי נקודות נוספות, לצד הנקודות שיצרת בשלבים הקודם. כעת, בדקי האם יש צורך להוסיף נקודות נוספות ממגוון האדומים.
שלב 5 – המתיני מספר רגעים שצבעי הלק יתייבשו וסיימי במריחת מייבש לק איכותי.

 

גולדי פורמן

גולדי פורמן, נייל-ארטיסטית ובעלת בלוג מוביל לאומנות ציפורניים, המנגיש לכל חובבות הז’אנר באופן קל ופשוט כיצד להשיג מראה ציפורנים מקורי ומיוחד.

הצטרפי עכשיו לקהילת הנייליסטיות של גולדניילס וקבלי עדכונים על סרטוני הדרכה חדשים, הנחות והמון דברים שווים!