שליח עד הבית חינם - בקניה מעל 299₪

טיפים וטרנדים

5 טיפים לשמירה על ידיים צעירות

עור האדם הוא רגיש ביותר והוא מושפע בקלות ממזג האוויר, האבק והלכלוך, חומרים וכימיקלים, איתם אנחנו במגע, וכמובן שגם הגיל עושה את שלו.
רובנו שוכחות, אך הידיים שלנו, במיוחד בארץ חמה כמו שלנו, הן הראשונות להיות חשופות רוב הזמן. לכן, בדיוק כשם שרובנו נוהגות להקפיד על שגרת טיפוח לעור הפנים ומקפידות על שימוש יומיומי בקרם לחות ושאר תכשירים, כך גם עלינו לנהוג עם הידיים שלנו. תתפלאו לגלות אבל ידוע שהידיים שלנו מעידות על הגיל שלנו יותר מכל אזור אחר בגוף שלנו, אז כדאי לטפח ולטפל בהן היטב כבר מהיום!

אז מהם 5 הטיפים החשובים ביותר לשמור על עור ידיים צעיר ורענן?

 1. לחות, לחות, לחות – בעונת החורף במיוחד, אך גם במהלך חודשי הקיץ החמים, חשוב להקפיד על מריחת קרם ידיים מועשר לפחות פעם אחת ביום.
  באופן אישי, בעונת החורף אני מקפידה למרוח קרם ידיים כמעט לאחר כל שטיפת ידיים.
  הקור והיובש שבאוויר, עלולים לגרום לפצעים על העור וכדאי למנוע זאת מראש.
  הקפידי להשתמש בקרם ידיים המכיל ויטמין E, נוגד חמצון שמסייע בהגנה על העור מפני נזקים שונים.
 2. מרחי את קרם הלחות באופן יעיל – נשמע טריוויאלי? מסתבר שלא כל-כך.
  הדרך הנכונה למרוח קרם לחות על עור הידיים, היא להניח ממנו על גב היד ולשפשף אותו על גב היד השנייה יחד. לסיום, יש למרוח אותו על כפות הידיים. כך למעשה, נספק את הלחות לחלק שהכי זקוק לה.

  5 טיפים לשמירה על ידיים צעירות

 3. ההגנה הטובה ביותר היא הגנה – כישראליות, אנחנו חשופות לשמש ברוב ימות השנה ועם כל הכיף שהיא מביאה, יש גם סכנה. חשיפה מרובה לשמש גורמת עם הזמן לפיגמנטציה ולקמטים בעור, כך שרצוי להימנע מחשיפה ישירה ככל שאפשר. הקפידי למרוח קרם הגנה על גב היד, לפני כל יציאה מהבית, ובטח שאל תשכחי לעשות זאת בזמן שאת מבלה בים או בבריכה!
 4. כפפות הן שומר הידיים שלך – במהלך עבודות משק הבית והניקיון, אל תתעצלי והקפידי על שימוש בכפפות! החשיפה לחומרי ניקוי שונים וכמות גדולה של מים, עלולים לגרום ליובש חריף ולקילופים בעור. 
  עבור מניקוריסטיות ופדיקוריסטיות ההמלצה הזו חשובה עוד יותר. רובכם נחשפות באופן תדיר לחומרים פעילים וחזקים כמו אקריל, אציטון ואלכוהול. כל אלו יכולים לגרום לגירוי וליובש בעור הידיים והציפורניים ועדיף להימנע מזה מראש, באמצעות שימוש בכפפות.
 5. הגודל קובע – ככל שהידיים שלך יבשות יותר, או שעור גב היד שלך דק יותר, רצוי להשתמש בלחות מועשרת יותר, ולמרוח אותו בכמות ובתדירות גבוהה יותר.
  בואי נאמר, שאין יותר מידי מקרם ידיים מועשר ואיכותי, כך שאת יכולה למרוח ככל שתרגישי ותרצי. 

עד כאן 5 הטיפים החשובים ביותר לשמירה על עור ידיים צעיר ובריא.
מה הטיפ החשוב שלך? שתפי אותי!

גולדי פורמן

גולדי פורמן, נייל-ארטיסטית ובעלת בלוג מוביל לאומנות ציפורניים, המנגיש לכל חובבות הז’אנר באופן קל ופשוט כיצד להשיג מראה ציפורנים מקורי ומיוחד.

הצטרפי עכשיו לקהילת הנייליסטיות של גולדניילס וקבלי עדכונים על סרטוני הדרכה חדשים, הנחות והמון דברים שווים!