משלוח רשום חינם בקניה מעל 99 ₪

טיפים וטרנדים

6 טיפים לשיוף הציפורניים שלך

צורת ציפורן שמעוצבת טוב ונכון, חשובה לא פחות מאומנות ציפורניים מדהימה! לאלו מכן שעושות את המניקור בעצמן בבית ועבורכן המניקוריסטיות והפדיקוריסטיות המקצועיות, בפוסט הבא אלמד אתכן כיצד משייפים נכון את הציפורניים!


1. דרגת הגריד של הפצירה – כאשר משייפים ציפורן טבעית, העדיפי תמיד פצירה רכה (כלומר בעלת מספר גריד גבוה) כדי להימנע משבירה של הציפורניים. פצירה בעלת גריד של 240 היא בדרך כלל טובה להתחלה, אך ניתן גם להשתמש בגריד נמוך יותר של 180.
2. שייפי בכיוון אחד תמיד – הימנעי משיוף ימינה ושמאלה ובמקום, עבדי בתנועות לכיוון אחד של מהצד-אל-האמצע, כאשר את מעבירה את הפצירה על הקצה החופשי (סוף הציפורן) בכיוון אחד, והמשיכי בהתאמת עיצוב הציפורן לפי בחירתך (מרובעת, עגולה, שקדית וכדומה).
3. אופן אחיזת הפצירה – איחזי בפצירה כך שתהיה מיושרת אל מול הקצה החופשי של הציפורן. אם תאחזי אותה באופן זוויתי, זה עלול לדקק את עובי הקצה החופשי של הציפורן.
4. טיפול מיוחד – אם הציפורניים שלך או של לקוחותייך נוטות להיות יבשות או שבריריות, הקפידי לא להשרות אותן במים לפני המניקור, מה שעלול לגרום להן להיות יבשות אף יותר.
5. אל תשייפי יותר מידי בצידי הציפורניים, זה עלול להחליש אותן ולגרום לשבירות.
6. אורך הציפורן – אם בטעות שייפת את הציפורניים כך שהן קצרות מידי, אל תתבאסי! ציפורניים צומחות מהר יותר ממה שנדמה לנו. הטיפ שלי הוא להשתמש בצבעים בהירים וטבעיים או לעטר את הציפורניים עם הרבה פרטים, כדי ליצור אשליה של אורך.

שלבים בשיוף הציפורניים - גולדניילס
שלבים בשיוף הציפורניים

מהם שלבי העבודה הנכונים לשיוף הציפורן?
1. שייפי את קצה הציפורן, כאשר את אוחזת בפצירה באופן מדויק ואנכי לציפורן
2. כאשר את משייפת את צידי הציפורן, איחזי בפצירה במקביל לצד הציפורן.
3. לבסוף, שייפי בעדינות את פינות הציפורן, כאשר את אוחזת את הפצירה בזווית לפינה ובהתאם לצורת הציפורן המועדפת עלייך: מעוגלת, מרובעת, שקדית וכדומה.

גולדי פורמן

גולדי פורמן, נייל-ארטיסטית ובעלת בלוג מוביל לאומנות ציפורניים, המנגיש לכל חובבות הז’אנר באופן קל ופשוט כיצד להשיג מראה ציפורנים מקורי ומיוחד.

הצטרפי עכשיו לקהילת הנייליסטיות של גולדניילס וקבלי עדכונים על סרטוני הדרכה חדשים, הנחות והמון דברים שווים!